Keuco

 

KEUCO- Vokietija - itin aukštos kokybės maišytuvų ir aksesuarų gamintojas.

Keuco asortimentas: maišytuvai, veidrodžiai, veidrodinės spintelės, kosmetiniai veidrodžiai, muilinės, kabliukai, kabyklos rankšluosčiams, skysto muilo dozatoriai, vonios karnizai ir užuolaidos, praustuvai, spintelės, vonios kambario baldai.

KEUCO pristatė potinkinių maišytuvų seriją IXMO išsiskiriančią ypač kompaktiškais dangteliais, funkcijų apjungimu ir techninėmis galimybėmis. IXMO maišytuvai puikiai tiks tiek griežtas, tiek ir klasikines formas besirenkančiam klientui. Siūlomi du sprendimų variantai apvaliais bei kvadratiniais dangteliais. 

Keuco IxmoKeuco IxmoKeuco IxmoKeuco Ixmo

Svarbus techninis patobulinimas, kad Ixmo potinkinių dalių padėtį galima reguliuoti jau suklijavus plyteles. Tai ypač aktualu, kai dedami kvadratiniai apdailos dangteliai ir kiekvienas nelygumas krenta į akis.

Kitas svarbus momentas- apjungtos funkcijos- lietaus dušo galvą ir rankinį dušelį valdyti pakanka diejų nedidelių 9 cm modulių. Tame pačiame modulyje integruotas rankinio dušelio sieninis išvadas ir laikiklis. Atrodo estetiškai, mažiau detalių, lengvesnė priežiūra.

IXMO sistemą lengvai susiplanuosite patys naudodami IXMO-planner. Tereikės pasirinkti kaip norite įsirengti dušą ar vonią ir programėlė Jums pasiūlys visas reikalingas matomas bei potinkines maišytuvų dalis.

Keuco kabykla rankšluosčiui ir muilo dozatoriusKeuco muilinė ir stiklinės dantų šepetėliamsKeuco kabykla rankšluosčiui

Keuco lentynėlė voniai

Keuco vonios kambario baldai

Keuco veidrodinė spintelėKeuco veidrodinė spintelė

 

  Keuco pristato naują kosmetinį veidrodį Ilook_ Move. 

Ilook_Move veidrodis siūlomas apvalios bei kvadrato formos, su arba be apšvietimo. Naujiena- veidrodėlis su kintamo intensyvumo apšvietimu profesionaliam makiažui. Vakariniam bei dieniniam makiažui reikalingas skirtingas apšvietimas. Keuco siūlo veidrodėlį, kurio apšvietimo intensyvumą galėsite keisti vienu paspaudimu. 

Patogiai reguliuojamas ir veidrodėlio aukštis. Vaizdas didinamas 5 kartus. 

  

 

 

 

 

Ilook Move veidrodis Keuco

Ilook Move veidrodis KeucoIlook Move veidrodis Keuco

 

 

 

 

 

 

 

 

keuco vonios baldai ir veidrodines spinteles

Katalogai:

 

Veidrodinės spintelės ir kosmetiniai veidrodžiai 

vonios kambario baldai

vonios aksesuaraivonios aksesuarai Keuco

 

 

Populiariausius Keuco produktus galite įsigyti ir internetu.

Gamintojo puslapis www.keuco.de