Kaldewei

 


Kaldewei- plienių vonių ir dušo padėklų gamybos lyderis Vokietijoje ir visoje Europoje, turintis daugiau negu 100 metų gamybos patirtį.

Vonios bei dušo padėklai gaminami įvairių spalvų. Kaldewei vonios gali būti padengiamos specialia neslystančia danga AntiSlip ar PerlEffect danga, palengvinančia valymą.

Kaldewei naujienos 2021 :

Kaldewei new products 2021

Nexsys padėklas

Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys

Kaldewei Nexsys

Daugiau informacijos apie Nexsys padėklą

Kaldewei praustuvų naujienos:

Kaldewei praustuvai

MING

Kaldewei Ming

Kaldewei Ming

MIENA

Kaldewei Miena

Kaldewei Miena

Kaldewei Miena

Kaldewei MienaKaldewei Miena

Platus spalvų pasirinkimas

Kaldewei colors

ir naujos madingos spalvos

   

Cayono praustuvai papildė dizainu ir patrauklia kaina pirkėjus viliojančią Cayono gaminių kolekciją

Kaldewei Cayono

Kaldewei Cayono

Ir įspūdingos laisvai pastatomos vonios, kurias galite įsigyti vienspalves arba kurti žaismingą dviejų spalvų interjerą

Kaldewei freestanding bath

Kaldewei freestanding bath

 

Kaldewei praustuvas washbasin

 

 

 

 

 

Kaldewei praustuvas washbasin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siūlomi montuojami ant sienos, įleidžiami į stalviršį, montuojami iš apačios bei laisvai statomi praustuvai. Renkantis Kaldewei vonią, praustuvą ir dušo padėklą galėsite sukurti vieningą vonios kambario dizainą.

Kaldewei Puro

Kaldewei Puro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaldewei Emerso :

Kaldewei Emerso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaldewei Cono Duo 

Kaldewei Cono DuoKaldewei Cono Duo

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaldewei Centro Duo 

Kaldewei Superplan PlusKaldewei Centro DuoKaldewei Centro Duo

 

 

 

 

 

 

Kaldewei vonios Incava ir Silenio išsiskiria kraštelio storiu, užapvalintais kampais. Silenio vonios kraštelis tik 2 cm, tai suteikia voniai lengvumo. Incava vonia priešingai nei Silenio kurta aukštesniu net 5 cm krašteliu, kuris tarsi įrėmina vonią kaip paveikslą.

Kaldewei Silenio

Kaldewei Incava

Ypatingos Kaldewei Meisterstuck kolekcijos vonios su apdailos panelėmis. Tai išskirtiniai gaminiai, reikalaujantys ypač daug rankų darbo ir tikslumo.

Kaldewei Incava

 

Kaldewei gaminiams suteikiama 30 metų garantija. Jie atsparūs braižymui, trynimui, smūgiams, kraščiui, laikui bėgant nekeičia spalvos, nedega.

Plieno gaminiai visiškai nesibraižo įprastai vonios kambaryje naudojamasi daiktais, lengvai prižiūrimi, nebijo chemikalų (pvz. plaukų dažai) poveikio. Plieninės vonios bei dušo padėklai puikiai tinka, jei auginate šunis ar kates. Plieno paviršius atsparus braižymui, todėl galėsite prausti savo augintinį nepakenkdami vonios įrangai.

Kaldewei gali pasiūlyti ir masažines vonias. Priklausomai nuo vonios modelio klientams siūlomos vandens, oro arba vandens-oro masažo sistemos, povandeninis apšvietimas, chromoterapija, dezinfenkcija. 

Kaldewei Mega Duo OvalKaldewei whirpool bath masažinė vonia

Dušo padėklai- higieniškas ir lengvai prižiūrimas paviršius. Kaldewei siūlo platų asortimentą dušo padėklų nuo gilių iki beveik plokščių, montuojamų grindų lygyje.

Kaldewei pasiūlė naują patogų sprendimą- lengvai montuojamus, elegantiškus ir nebrangius žemo profilio padėklus SuperplanJų aukštis sumontavus tik 2,5 cm. Galimi dydžiai: 80x80, 90x90, 80x100, 90x100, 100x100, 80x120 ir 90x120 cm. 

Kaldewei Superplan

Kaldewei SuperplanKaldewei Superplan

Kitos Kaldewei naujienos: Cayono ir Puro Duo vonios, Xetis dušo padėklai su sienoje įmontuotu sifonu, garso sistema vonioms.

Cayono vonia pristatoma, kaip naujas ateities vonios standartas. Vonia Cayono yra šiuolaikinio dizaino, neabejotinai aukščiausios kokybės už itin patrauklią kainą. Ir funkcionalumu, ir forma – Cayono vonios dizainas bet kurį vonios kambarį pavers stilingu. Dėl ypatingai erdvaus vonios vidaus, poilsis ir maudymasis po dušu yra kokybiškas bet kurio dydžio Cayono vonioje. Lygus paviršius gali būti pakeistas neslystančiuoju anti-slip paviršiumi. 

Cayono vonios siūlomos penkių skirtingų dydžių 150 x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm, 170 x 75 cm ir 180 x 80 cm – tai leidžia lanksčius sprendimus tiek mažuose, tiek dideliuose vonios kambariuose. 

  

Kaldewei Cayono

Vonios Cayono bukletas.

Dušo padėklas Xetis, montuojamas grindų lygyje su sienoje įmontuotu sifonu. 

Kaldewei Xetis

Kaldewei Xetis dušo padėklasKaldewei Xetis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vonia Puro Duo 

Elegantiškas, "švarus", nesenstantis dizainas. Puro Duo vonios platus plokščias dugnas, statūs šonai, vienodai nuožulnūs abu vonios galai. Tai erdvi, patogi vonia maudytis dviems. Siūlomi dydžiai: 170x75 cm, 180x80 cm ir 190x90 cm.

Kaldewei Puro Duo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sound Wave garso sistema vonioms

 

Kaldewei Sound Wave  Kaldewei (Vokietija) siūlo garso sistemą voniai Sound Wave, skirtą plieninėms vonioms. Lengvai sumontuojama, nereikalaujanti išankstinio patalpos paruošimo (tereikia vonios, įprastos rozetės ir prietaiso palaikančio Bluetooth sistemą- telefono ar kompiuterio) garso sistema skirta mėgautis mėgstama muzika vonioje. Garso kolonėlės nukreiptos į pačią vonią, išnaudojamos akustinės plieno savybės.  Pro 3,5 mm storio plieną sklinda toks stiprus garsas, jog žemi dažniai priverčia raibuliuoti vandens paviršių. Sistema per nuotolį gali būti valdoma iš bet kurio įrenginio, turinčio „Bluetooth“ funkciją – mobilaus telefono, planšetės ar nešiojamo kompiuterio.

Sound Wave

 Gulėdami vonioje jūs galite klausytis visko, ko klausotes dirbdami, bėgiodami ar keliaudami. Aktyvavus „Bluetooth“ funkciją, „Sound Wave“ sistema pati „susisiekia“ su aparatu, iš kurio reguliuojami ir garso bei tembro parametrai. 

Kviečiame išbandyti salone Vonios Idėjos, Partizanų g. 15A Kaune.

 

 

Katalogas.

 

Šiuo metu Kaldewei vonioms taikomos nuolaidos nuo 25%. Populiariausias vonias ir padėklus galite įsigyti ir internetu , specialius pasiūlymus rasite čia.  

 

Gamintojo puslapis www.kaldewei.de